Rex
Rex

Kontakta oss

Hör av dig

hello@businessandemotions.se

Jobba här

Praktik

Jobb

Besök oss

Hvitfeldtsgatan 4
411 20 Göteborg

Vi är Business & Emotions

staff

Peter Karlsson

Creative director/CEO

0733205236

peter@businessandemotions.se

staff

Linn Mattsson

Project manager

0760256554

linn@businessandemotions.se

staff

Emma Nyberg

Project manager

0701464500

emma@businessandemotions.se

staff

Hanna Samara

Copywriter

0704157677

hanna@businessandemotions.se

staff

Simon Chekroun

Copywriter

simon@businessandemotions.se

Porträtt Emma Bjureblad

Emma Bjureblad

Content Writer

emma.bjureblad@businessandemotions.se

staff

Julia Fransson

Art director

0730516898

julia@businessandemotions.se

Föräldraledig

staff

Viktor Almqvist

Multidisciplinary media producer

viktor@businessandemotions.se

Porträtt Rebecca Gislen

Rebecca Gislén

Art director

rebecca@businessandemotions.se

Image coming soon

Daniel Bernhardt

Fullstack web developer

daniel.bernhardt@businessandemotions.se